» Ecuador » Liga Pro » Season 2022 » Hesgoal
Hvad finder du pa denne side?

Hesgoal Liga Pro Live Stream. Gratis Du vil blive overrasket...

2. runde ≫ Round 01
Universidad Católica
Position 16
Lo 9/7
2
1
Mushuc Runa
Position 13
Aucas
Position 3
Lo 9/7
2
0
Orense
Position 14
9 de Octubre
Position 3
So 10/7
2
0
Técnico Universitario
Position 14
Gualaceo
Position 9
So 10/7
0
1
LDU Quito
Position 12
Independiente del Valle
Position 11
So 10/7
2
0
Cumbaya
Position 6
Macará
Position 11
So 10/7
1
3
Emelec
Position 9
Barcelona Guayaquil
Position 7
Ma 11/7
0
1
Delfin
Position 8
Deportivo Cuenca
Position 8
Ti 12/7
1
0
Guayaquil City
Position 9
2. runde ≫ Round 02
Cumbaya
Position 14
Lo 16/7
1
2
Gualaceo
Position 11
Orense
Position 14
Lo 16/7
1
1
Macará
Position 13
LDU Quito
Position 8
So 17/7
1
1
Deportivo Cuenca
Position 7
Técnico Universitario
Position 15
So 17/7
0
2
Barcelona Guayaquil
Position 13
Mushuc Runa
Position 13
So 17/7
3
1
9 de Octubre
Position 4
Guayaquil City
Position 14
So 17/7
2
0
Universidad Católica
Position 8
Emelec
Position 3
Ma 18/7
2
3
Independiente del Valle
Position 5
Delfin
Position 9
Ti 19/7
0
0
Aucas
Position 4
2. runde ≫ Round 03
Gualaceo
Position 11
Lo 23/7
0
0
Deportivo Cuenca
Position 3
Orense
Position 14
Lo 23/7
3
1
Cumbaya
Position 15
Aucas
Position 3
So 24/7
5
0
Independiente del Valle
Position 1
Guayaquil City
Position 11
So 24/7
0
0
Emelec
Position 8
Mushuc Runa
Position 10
So 24/7
0
0
Técnico Universitario
Position 15
Universidad Católica
Position 13
So 24/7
4
0
LDU Quito
Position 7
Barcelona Guayaquil
Position 12
Ma 25/7
2
2
9 de Octubre
Position 13
Macará
Position 14
Ti 26/7
1
2
Delfin
Position 9
2. runde ≫ Round 04
Deportivo Cuenca
Position 5
Lo 30/7
1
2
Aucas
Position 1
Delfin
Position 2
Lo 30/7
1
3
Guayaquil City
Position 9
LDU Quito
Position 13
So 31/7
2
0
Técnico Universitario
Position 15
Independiente del Valle
Position 6
So 31/7
1
1
Barcelona Guayaquil
Position 9
Cumbaya
Position 16
So 31/7
1
1
Mushuc Runa
Position 10
Macará
Position 14
So 31/7
1
3
Universidad Católica
Position 6
Emelec
Position 10
Ma 1/8
2
1
Gualaceo
Position 13
9 de Octubre
Position 11
Ti 2/8
0
0
Orense
Position 12
2. runde ≫ Round 05
Técnico Universitario
Position 16
Lo 6/8
3
3
Cumbaya
Position 15
Orense
Position 11
Lo 6/8
1
2
Independiente del Valle
Position 7
Guayaquil City
Position 4
So 7/8
0
0
Macará
Position 16
Delfin
Position 6
So 7/8
0
3
Emelec
Position 5
Aucas
Position 1
So 7/8
1
1
LDU Quito
Position 6
Universidad Católica
Position 4
So 7/8
0
2
Deportivo Cuenca
Position 11
Barcelona Guayaquil
Position 9
Ma 8/8
4
1
Mushuc Runa
Position 10
Gualaceo
Position 13
Ti 9/8
1
0
9 de Octubre
Position 10
2. runde ≫ Round 06
Mushuc Runa
Position 13
Lo 13/8
1
1
Orense
Position 12
Independiente del Valle
Position 3
Lo 13/8
2
0
Gualaceo
Position 9
9 de Octubre
Position 13
So 14/8
1
2
Aucas
Position 2
Barcelona Guayaquil
Position 5
So 14/8
0
0
Universidad Católica
Position 4
Cumbaya
Position 14
So 14/8
1
0
Macará
Position 15
Técnico Universitario
Position 16
So 14/8
3
1
Guayaquil City
Position 6
LDU Quito
Position 8
Ma 15/8
2
0
Emelec
Position 3
Deportivo Cuenca
Position 7
Ti 16/8
3
2
Delfin
Position 10
2. runde ≫ Round 07
Gualaceo
Position 9
Lo 20/8
0
3
Técnico Universitario
Position 15
Orense
Position 12
Lo 20/8
1
2
Barcelona Guayaquil
Position 7
LDU Quito
Position 5
So 21/8
1
0
Cumbaya
Position 15
Macará
Position 16
So 21/8
1
1
Aucas
Position 1
Guayaquil City
Position 8
Ti 23/8
0
1
Independiente del Valle
Position 3
Universidad Católica
Position 6
Lo
3
0
9 de Octubre
Position 14
Delfin
Position 12
I gar
0
0
Mushuc Runa
Position 14
Emelec
Position 6
I dag
3
1
Deportivo Cuenca
Position 7
2. runde ≫ Round 08
Deportivo Cuenca
Position 5
Lo 27/8
1
1
Macará
Position 16
Cumbaya
Position 15
Lo 27/8
2
1
Delfin
Position 10
Aucas
Position 2
So 28/8
2
1
Guayaquil City
Position 8
9 de Octubre
Position 15
So 28/8
0
3
Emelec
Position 6
Mushuc Runa
Position 13
So 28/8
2
0
Gualaceo
Position 12
Independiente del Valle
Position 2
So 28/8
1
2
Universidad Católica
Position 7
Barcelona Guayaquil
Position 6
Ma 29/8
1
1
LDU Quito
Position 3
Técnico Universitario
Position 9
Ti 30/8
2
0
Orense
Position 14
2. runde ≫ Round 09
Emelec
Position 4
Lo 3/9
1
0
Cumbaya
Position 11
Deportivo Cuenca
Position 7
Lo 3/9
2
1
Independiente del Valle
Position 3
Guayaquil City
Position 10
Lo 3/9
1
1
9 de Octubre
Position 15
Gualaceo
Position 13
So 4/9
2
1
Barcelona Guayaquil
Position 6
Macará
Position 16
So 4/9
3
0
Mushuc Runa
Position 10
LDU Quito
Position 5
So 4/9
1
2
Orense
Position 15
Universidad Católica
Position 7
Ma 5/9
1
2
Aucas
Position 1
Delfin
Position 15
Ti 6/9
0
0
Técnico Universitario
Position 8
2. runde ≫ Round 10
Mushuc Runa
Position 11
Lo 10/9
1
2
LDU Quito
Position 5
Orense
Position 11
Lo 10/9
4
1
Gualaceo
Position 9
Cumbaya
Position 13
Lo 10/9
3
0
Guayaquil City
Position 11
Barcelona Guayaquil
Position 6
So 11/9
5
3
Macará
Position 15
Independiente del Valle
Position 5
So 11/9
2
0
Delfin
Position 14
Aucas
Position 1
So 11/9
1
1
Emelec
Position 4
9 de Octubre
Position 16
Ma 12/9
1
0
Deportivo Cuenca
Position 6
Técnico Universitario
Position 8
Ti 13/9
1
1
Universidad Católica
Position 7
2. runde ≫ Round 11
Deportivo Cuenca
Position 6
Lo 17/9
1
1
Cumbaya
Position 10
Macará
Position 16
Lo 17/9
1
1
Gualaceo
Position 11
Delfin
Position 16
Lo 17/9
3
1
9 de Octubre
Position 13
LDU Quito
Position 3
So 18/9
2
2
Independiente del Valle
Position 2
Universidad Católica
Position 7
So 18/9
2
0
Orense
Position 9
Aucas
Position 1
So 18/9
5
2
Técnico Universitario
Position 8
Emelec
Position 4
Ma 19/9
1
3
Barcelona Guayaquil
Position 6
Guayaquil City
Position 14
Ti
4
1
Mushuc Runa
Position 13
2. runde ≫ Round 12
Independiente del Valle
Position 3
I gar
1
0
Macará
Position 16
Gualaceo
Position 13
Lo
02:00
Universidad Católica
Position 3
Técnico Universitario
Position
So
00:00
Deportivo Cuenca
Position
9 de Octubre
Position 15
So
00:45
LDU Quito
Position 6
Mushuc Runa
Position 14
So
03:00
Emelec
Position 4
Orense
Position 11
So
20:00
Delfin
Position 12
Cumbaya
Position 10
So
22:30
Aucas
Position 1
Barcelona Guayaquil
Position 5
Ma 3/10
01:00
Guayaquil City
Position 9
01.
(01.)
25
+14
23:09
07-04-00
11
02.
(02.)
23
+03
18:15
07-02-03
12
03.
(03.)
20
+08
18:10
06-02-03
11
04.
(04.)
20
+07
19:12
06-02-03
11
05.
(05.)
19
+08
21:13
05-04-02
11
06.
(06.)
19
+02
14:12
05-04-02
11
07.
(07.)
16
+01
13:12
04-04-03
11
(04.)
(A)
08.
(08.)
13
-02
14:16
03-04-04
11
09.
(09.)
12
-01
12:13
03-03-05
11
10.
(10.)
12
-02
13:15
03-03-05
11
11.
(11.)
12
-02
13:15
03-03-05
11
12.
(12.)
12
-05
10:15
03-03-05
11
13.
(13.)
11
-09
08:17
03-02-06
11
14.
(14.)
10
-07
11:18
02-04-05
11
(12.)
(A)
15.
(15.)
9
-09
09:18
02-03-06
11
16.
(16.)
8
-06
13:19
01-05-06
12
2. runde ≫ Round 13
Deportivo Cuenca
Position
So 9/10
00:00
Barcelona Guayaquil
Position
Macará
Position
So 9/10
00:00
9 de Octubre
Position
Delfin
Position
So 9/10
00:00
LDU Quito
Position
Cumbaya
Position
So 9/10
00:00
Universidad Católica
Position
Independiente del Valle
Position
So 9/10
00:00
Técnico Universitario
Position
Aucas
Position
So 9/10
00:00
Mushuc Runa
Position
Emelec
Position
So 9/10
00:00
Orense
Position
Guayaquil City
Position
So 9/10
00:00
Gualaceo
Position
2. runde ≫ Round 14
Universidad Católica
Position
So 16/10
00:00
Emelec
Position
LDU Quito
Position
So 16/10
00:00
Guayaquil City
Position
Barcelona Guayaquil
Position
So 16/10
00:00
Aucas
Position
Mushuc Runa
Position
So 16/10
00:00
Independiente del Valle
Position
9 de Octubre
Position
So 16/10
00:00
Cumbaya
Position
Técnico Universitario
Position
So 16/10
00:00
Macará
Position
Gualaceo
Position
So 16/10
00:00
Delfin
Position
Orense
Position
So 16/10
00:00
Deportivo Cuenca
Position
2. runde ≫ Round 15
Cumbaya
Position
So 23/10
00:00
Barcelona Guayaquil
Position
Independiente del Valle
Position
So 23/10
00:00
9 de Octubre
Position
Macará
Position
So 23/10
00:00
LDU Quito
Position
Delfin
Position
So 23/10
00:00
Universidad Católica
Position
Emelec
Position
So 23/10
00:00
Técnico Universitario
Position
Deportivo Cuenca
Position
So 23/10
00:00
Mushuc Runa
Position
Guayaquil City
Position
So 23/10
00:00
Orense
Position
Aucas
Position
So 23/10
00:00
Gualaceo
Position
1. runde ≫ Round 01
Emelec
Position 7
Lo 19/2
4
0
Macará
Position 12
Mushuc Runa
Position 12
Lo 19/2
1
2
Universidad Católica
Position 15
LDU Quito
Position 12
Lo 19/2
1
0
Gualaceo
Position 9
Delfin
Position 8
So 20/2
0
1
Barcelona Guayaquil
Position 6
Orense
Position 11
So 20/2
1
1
Aucas
Position 6
Guayaquil City
Position 10
So 20/2
3
0
Deportivo Cuenca
Position 9
Cumbaya
Position 9
Ma 21/2
0
1
Independiente del Valle
Position 10
Técnico Universitario
Position 11
Ti 22/2
2
1
9 de Octubre
Position 8
1. runde ≫ Round 02
Deportivo Cuenca
Position 15
Lo 26/2
2
0
LDU Quito
Position 7
Aucas
Position 9
Lo 26/2
3
0
Delfin
Position 14
Universidad Católica
Position 5
Lo 26/2
1
1
Guayaquil City
Position 3
Barcelona Guayaquil
Position 6
So 27/2
1
0
Técnico Universitario
Position 5
Gualaceo
Position 14
So 27/2
0
1
Cumbaya
Position 13
9 de Octubre
Position 12
So 27/2
2
0
Mushuc Runa
Position 13
Independiente del Valle
Position 7
Ma 28/2
0
1
Emelec
Position 5
Macará
Position 16
Ti 1/3
1
0
Orense
Position 12
1. runde ≫ Round 03
Emelec
Position 1
Lo 5/3
2
2
Guayaquil City
Position 4
Técnico Universitario
Position 7
Lo 5/3
1
3
Mushuc Runa
Position 15
LDU Quito
Position 11
Lo 5/3
2
1
Universidad Católica
Position 5
9 de Octubre
Position 7
So 6/3
1
3
Barcelona Guayaquil
Position 2
Cumbaya
Position 7
So 6/3
1
1
Orense
Position 14
Delfin
Position 16
So 6/3
1
0
Macará
Position 13
Independiente del Valle
Position 8
Ma 7/3
1
0
Aucas
Position 5
Deportivo Cuenca
Position 11
Ti 8/3
2
1
Gualaceo
Position 16
1. runde ≫ Round 04
Aucas
Position 7
Lo 12/3
0
0
Deportivo Cuenca
Position 4
Mushuc Runa
Position 11
Lo 12/3
4
2
Cumbaya
Position 9
Técnico Universitario
Position 12
Lo 12/3
1
2
LDU Quito
Position 6
Barcelona Guayaquil
Position 1
So 13/3
2
0
Independiente del Valle
Position 6
Orense
Position 15
So 13/3
2
1
9 de Octubre
Position 11
Universidad Católica
Position 10
So 13/3
2
2
Macará
Position 15
Gualaceo
Position 16
Ma 14/3
2
1
Emelec
Position 3
Guayaquil City
Position 7
Ti 15/3
1
1
Delfin
Position 16
1. runde ≫ Round 05
Independiente del Valle
Position 7
Lo 19/3
1
1
Orense
Position 10
Cumbaya
Position 11
Lo 19/3
2
0
Técnico Universitario
Position 16
LDU Quito
Position 2
Lo 19/3
4
4
Aucas
Position 10
Mushuc Runa
Position 9
So 20/3
1
1
Barcelona Guayaquil
Position 1
9 de Octubre
Position 14
So 20/3
1
1
Gualaceo
Position 15
Macará
Position 15
So 20/3
2
0
Guayaquil City
Position 8
Emelec
Position 3
Ma 21/3
1
2
Delfin
Position 15
Deportivo Cuenca
Position 6
Ti 22/3
0
2
Universidad Católica
Position 13
1. runde ≫ Round 06
Universidad Católica
Position 3
Lo 2/4
1
2
Barcelona Guayaquil
Position 1
Emelec
Position 4
Lo 2/4
2
0
LDU Quito
Position 2
Gualaceo
Position 15
Lo 2/4
1
3
Independiente del Valle
Position 7
Aucas
Position 11
So 3/4
1
1
9 de Octubre
Position 14
Orense
Position 13
So 3/4
0
0
Mushuc Runa
Position 7
Guayaquil City
Position 13
So 3/4
0
1
Técnico Universitario
Position 16
Delfin
Position 11
Ma 4/4
0
0
Deportivo Cuenca
Position 12
Macará
Position 12
Ti 5/4
0
0
Cumbaya
Position 10
1. runde ≫ Round 07
Técnico Universitario
Position 14
Lo 9/4
1
1
Gualaceo
Position 16
Mushuc Runa
Position 5
Lo 9/4
1
2
Delfin
Position 9
9 de Octubre
Position 15
So 10/4
0
4
Universidad Católica
Position 6
Cumbaya
Position 8
So 10/4
0
2
LDU Quito
Position 6
Independiente del Valle
Position 6
So 10/4
0
0
Guayaquil City
Position 14
Deportivo Cuenca
Position 10
So 10/4
2
2
Emelec
Position 6
Barcelona Guayaquil
Position 1
Ma 11/4
2
0
Orense
Position 13
Aucas
Position 11
Ti 12/4
2
0
Macará
Position 10
1. runde ≫ Round 08
Gualaceo
Position 15
Lo 16/4
3
2
Mushuc Runa
Position 9
Orense
Position 14
Lo 16/4
0
0
Técnico Universitario
Position 15
Delfin
Position 6
Lo 16/4
1
1
Cumbaya
Position 10
Guayaquil City
Position 15
So 17/4
4
0
Aucas
Position 7
Universidad Católica
Position 5
So 17/4
3
1
Independiente del Valle
Position 6
Macará
Position 15
So 17/4
0
1
Deportivo Cuenca
Position 10
Emelec
Position 6
So 17/4
2
1
9 de Octubre
Position 16
LDU Quito
Position 4
Ma 18/4
2
0
Barcelona Guayaquil
Position 1
1. runde ≫ Round 09
Técnico Universitario
Position 14
On 20/4
1
1
Delfin
Position 5
Independiente del Valle
Position 7
On 20/4
2
0
Deportivo Cuenca
Position 6
Orense
Position 13
On 20/4
3
0
LDU Quito
Position 2
Barcelona Guayaquil
Position 1
To 21/4
0
1
Gualaceo
Position 14
Mushuc Runa
Position 14
To 21/4
0
0
Macará
Position 15
Aucas
Position 11
To 21/4
3
2
Universidad Católica
Position 3
Cumbaya
Position 13
Fr 22/4
1
1
Emelec
Position 4
9 de Octubre
Position 16
To 12/5
2
2
Guayaquil City
Position 11
1. runde ≫ Round 10
Gualaceo
Position 10
Lo 23/4
2
1
Orense
Position 9
Deportivo Cuenca
Position 9
Lo 23/4
1
1
9 de Octubre
Position 16
Delfin
Position 8
So 24/4
0
1
Independiente del Valle
Position 5
Universidad Católica
Position 5
So 24/4
4
1
Técnico Universitario
Position 14
LDU Quito
Position 4
So 24/4
3
2
Mushuc Runa
Position 13
Emelec
Position 5
Ma 25/4
1
0
Aucas
Position 7
Macará
Position 14
Ma 25/4
0
1
Barcelona Guayaquil
Position 1
Guayaquil City
Position 11
Ti 26/4
4
1
Cumbaya
Position 12
1. runde ≫ Round 11
Gualaceo
Position 6
Lo 30/4
2
1
Macará
Position 14
Mushuc Runa
Position 13
Lo 30/4
2
0
Guayaquil City
Position 7
9 de Octubre
Position 16
So 1/5
0
1
Delfin
Position 9
Técnico Universitario
Position 14
So 1/5
0
1
Aucas
Position 9
Orense
Position 12
So 1/5
1
0
Universidad Católica
Position 4
Cumbaya
Position 13
So 1/5
0
1
Deportivo Cuenca
Position 11
Independiente del Valle
Position 5
Ma 2/5
1
0
LDU Quito
Position 2
Barcelona Guayaquil
Position 1
To 12/5
1
1
Emelec
Position 4
1. runde ≫ Round 12
Deportivo Cuenca
Position 9
Lo 7/5
1
0
Técnico Universitario
Position 15
Delfin
Position 9
Lo 7/5
2
1
Orense
Position 10
Aucas
Position 9
So 8/5
1
0
Cumbaya
Position 13
Emelec
Position 7
So 8/5
4
0
Mushuc Runa
Position 12
Universidad Católica
Position 8
So 8/5
3
1
Gualaceo
Position 9
LDU Quito
Position 6
So 8/5
2
0
9 de Octubre
Position 16
Guayaquil City
Position 11
Ma 9/5
1
4
Barcelona Guayaquil
Position 1
Macará
Position 14
Ti 10/5
0
1
Independiente del Valle
Position 5
01.
(01.)
30
+13
24:11
09-03-03
15
02.
(02.)
29
+14
31:17
09-02-04
15
03.
(03.)
29
+04
26:22
09-02-04
15
04.
(04.)
27
+04
16:12
08-03-04
15
05.
(05.)
26
+06
23:17
07-05-03
15
06.
(06.)
23
+08
23:15
06-05-04
15
07.
(07.)
22
-02
16:18
06-04-05
15
08.
(08.)
21
-02
12:14
05-06-04
15
09.
(09.)
20
-05
18:23
06-02-07
15
10.
(10.)
19
-02
19:21
05-04-06
15
11.
(11.)
18
+02
22:20
04-06-05
15
12.
(12.)
18
+01
14:13
04-06-05
15
13.
(13.)
13
-07
12:19
03-04-08
15
14.
(14.)
13
-11
12:23
03-04-08
15
15.
(15.)
10
-12
12:24
02-04-09
15
16.
(16.)
9
-11
15:26
01-06-08
15
1. runde ≫ Round 13
Universidad Católica
Position 5
Lo 14/5
1
0
Cumbaya
Position 13
Mushuc Runa
Position 12
Lo 14/5
1
1
Aucas
Position 6
9 de Octubre
Position 16
Lo 14/5
1
1
Macará
Position 14
LDU Quito
Position 5
So 15/5
3
2
Delfin
Position 7
Técnico Universitario
Position 15
So 15/5
2
3
Independiente del Valle
Position 4
Orense
Position 11
So 15/5
2
0
Emelec
Position 5
Barcelona Guayaquil
Position 1
Ma 16/5
1
1
Deportivo Cuenca
Position 8
Gualaceo
Position 10
Ti 17/5
2
1
Guayaquil City
Position 11
1. runde ≫ Round 14
Cumbaya
Position 13
Lo 21/5
3
2
9 de Octubre
Position 16
Delfin
Position 9
Lo 21/5
1
0
Gualaceo
Position 7
Emelec
Position 5
So 22/5
0
1
Universidad Católica
Position 4
Guayaquil City
Position 11
So 22/5
2
2
LDU Quito
Position 4
Macará
Position 14
So 22/5
3
1
Técnico Universitario
Position 15
Aucas
Position 7
Ma 23/5
2
1
Barcelona Guayaquil
Position 1
Independiente del Valle
Position 3
Ma 23/5
0
1
Mushuc Runa
Position 12
Deportivo Cuenca
Position 8
Ti 24/5
1
1
Orense
Position 10
1. runde ≫ Round 15
Gualaceo
Position 9
Lo 28/5
1
4
Aucas
Position 5
Mushuc Runa
Position 11
Lo 28/5
1
0
Deportivo Cuenca
Position 8
Orense
Position 11
Lo 28/5
0
1
Guayaquil City
Position 12
Técnico Universitario
Position 15
So 29/5
1
1
Emelec
Position 6
9 de Octubre
Position 16
Ma 30/5
1
1
Independiente del Valle
Position 4
Barcelona Guayaquil
Position 1
Ma 30/5
4
0
Cumbaya
Position 14
LDU Quito
Position 5
Ma 30/5
3
2
Macará
Position 13
Universidad Católica
Position 2
Ma 30/5
4
2
Delfin
Position 7
  Liga Pro ≫ 2022
Topscorerne
1
Francisco Fydriszewski
14 Mal (05 11m)
Francisco Fydriszewski
2
Ismael Díaz
12 Mal (00 11m)
Ismael Díaz
3
Gabriel Cortez
11 Mal (05 11m)
Gabriel Cortez
4.
S. Giordana
11 (02)
5.
J. Cifuente Vergara
10 (01)
6.
T. Molina
10 (00)
7.
L. Villagra Enciso
10 (03)
8.
A. Alvarado Carriel
9 (02)
9.
S. Rodríguez Iriarte
9 (07)
10.
J. Vergés Collazo
9 (01)
11.
M. Hoyos
8 (01)
12.
D. Luna Morán
8 (02)
13.
L. Mancinelli
8 (03)
14.
A. Cabeza Jiménez
7 (00)
15.
R. César Pérez
7 (00)
16.
C. Martínez Borja
7 (01)
17.
G. Mastriani Borges
7 (02)
18.
M. Parrales Vera
7 (01)
18.
É. Vega Obando
1 (00)
19.
J. Sornoza Moreira
7 (03)
20.
J. Alman Herrera
6 (00)
6 (03)
22.
J. Cevallos Enríquez
6 (02)
23.
M. Quiroga
6 (00)
24.
A. Rodríguez Franco
6 (00)
25.
J. Tévez
6 (00)
26.
L. Alzugaray
5 (00)
27.
J. Blanco Becerra
5 (00)
28.
L. Cano Quintana
5 (01)
29.
L. Chicaiza Morales
5 (03)
5 (05)
  Liga Pro ≫ 2022
Assists
1
Ismael Díaz
07 Assists
Ismael Díaz
2
Luis Estupiñan
06 Assists
Luis Estupiñan
3
Kleber
05 Assists
Kleber
4.
R. Calderón Llori
5
5.
R. César Pérez
5
6.
J. Quinteros Ordóñez
5
7.
J. Rezabala Anzules
5
8.
M. Alonso Pereda
4
9.
A. Alvarado Carriel
4
10.
L. Alzugaray
4
11.
H. Batalla Carreño
4
12.
A. Cabeza Jiménez
4
13.
W. Cevallos Caicedo
4
14.
J. Perlaza Leiva
4
15.
S. Rodríguez Iriarte
4
16.
C. Arboleda Ruiz
3
17.
L. Arce Mina
3
19.
J. Cevallos Enríquez
3
20.
J. Cifuente Vergara
3
21.
C. Cuero Quiñónez
3
22.
C. Feraud Silva
3
23.
V. Figueroa
3
24.
S. Giordana
3
25.
R. Gonzalez
3
26.
M. Hoyos
3
27.
L. Loor Requelme
3
28.
S. López
3
29.
F. Martínez Montagnoli
3
30.
L. Quiñónez Padilla
3
  Liga Pro ≫ 2022
Darlig opforsel
1
Gregori Anangonó
01 Rod / 13 Gul
Gregori Anangonó
2
Dixon Arroyo
02 Rod / 10 Gul
Dixon Arroyo
3
Franklin Carabalí Carabalí
01 Rod / 10 Gul
Franklin Carabalí Carabalí
4.
Á. Cazula
01/10
01/10
6.
S. Portocarrero Rodríguez
02/07
7.
K. Arce Caicedo
00/11
8.
L. Caicedo Valencia
01/08
9.
B. Duarte
01/08
10.
M. Lucas Ayoví
02/06
11.
S. Tapiero Rodallega
01/09
12.
G. Achilier Zurita
00/10
13.
L. Arce Mina
00/10
14.
K. Caetano Leite Filho
02/04
15.
C. Cuero Quiñónez
01/07
16.
J. Góngora Manzaba
00/10
17.
J. Jiménez Alvarado
02/06
18.
S. López
01/07
19.
R. Mina Caicedo
00/10
20.
L. Piovi
00/10
21.
J. Quinteros Ordóñez
02/04
22.
D. Suarez Velez
01/08
23.
A. Assis Silva
02/05
24.
P. Cifuentes Cortez
02/04
25.
C. Fara
01/06
26.
E. Mesa Mercado
01/07
27.
C. Monges Avalos
01/06
28.
B. Piñatares Prieto
00/09
29.
L. Segovia Vega
00/09
30.
R. Biojo Preciado
01/05

Hesgoal Liga Pro Live Stream Gratis

Hesgoal Liga Pro Live Stream. Gratis Du vil blive overrasket...

liga pro live stream

la liga prolive

hesgoal la liga

hesgoal liga

hesgoal. pro

laliga prolive

hesgoal pro

mushuc runa futbol24

hesgoal barcelona

hesgoal 3 liga

hesgoal.pro

hesgoals pro

ismael diaz sofifa

liga prolive

cumbaya fc futbol24

Populaere sogeforesporgsler

liga pro live stream

la liga prolive

hesgoal la liga

hesgoal liga

hesgoal. pro

laliga prolive

hesgoal pro

mushuc runa futbol24

hesgoal barcelona

hesgoal 3 liga

hesgoal.pro

hesgoals pro

ismael diaz sofifa

liga prolive

cumbaya fc futbol24

enciso sofifa

gualaceo sc futbol24

heagoal pro

hesgoal.sx

hesgoalpro

liga pro live

ligaprolive

obando sofifa

velez sofifa

Copyright © 2013-2022 SocaPro Inc - Global Gateway 8, SC
Om os    Vilkar og betingelser     Kontakt os